KONTAKTY

HANDI HELP s.r.o.
Lidická 107
563 01 Lanškroun
tel: 465 565 070
fax: 465 565 099
info(a)handihelp.cz

ANKETA

Jsou stránky dostatečně přehledné ?

Ano 66% Ne 24% Zlepšit 6% Nevím 4%

O nás

Na počátku stálo přání. Změnit alespoň malý kousek světa, ve kterém žijeme. Neměli jsme žádné zkušenosti, jen zápal, nadšení a obrovskou chuť něco změnit. Neznali jsme cestu, ale měli jsme cíl. Nedokázali jsme si představit, jak těžké to bude, ale od počátku jsme věděli, že za tu dřinu to stojí.

Rozhodli jsme se vybudovat úspěšný konkurenceschopný podnikatelský subjekt. S jednou výjimkou – chtěli jsme dát šanci lidem, kteří jsou znevýhodnění na běžném pracovním trhu. A tak vznikla sociální firma HANDI HELP s.r.o.  

Naším posláním je dávat příležitost pracovního uplatnění a seberealizace. Věříme, že zaměstnání přináší člověku lepší kvalitu života. Práce je nástroj, který poskytuje pocit důležitosti a potřebnosti. Práce strukturuje všední den, umožňuje kontakt s kolegy a budování sociálních vazeb. Zprostředkovává uznání. Naším cílem je vytvářet rovné příležitosti pro všechny. Svým zaměstnancům poskytujeme jistoty sociální i ekonomické.

Rozvíjíme schopnosti a dovednosti našich zaměstnanců. Dokážeme dobře organizovat práci a jsme dostatečně flexibilní vůči požadavkům našich zákazníků. Dokazujeme, že i lidé se zdravotním handicapem dokáží uspět na pracovním trhu a vyrábět konkurenceschopné a kvalitní výrobky.

V internetovém obchodě www.katalogobalu.cz nabízíme široký sortiment obalových materiálů pro dům, stavbu i zahradu. Zboží dodáváme do obchodních řetězců, velkoobchodů a maloobchodních prodejen v celé České republice a na Slovensku. Od počátku klademe velký důraz na individuální přístup a zajištění spokojenosti zákazníků s kvalitou, cenou a našimi službami. Na přání zajistíme i obalové materiály na základě Vaší speciální poptávky.

Pokud i Vy sdílíte naši myšlenku, můžete nám dát práci, nakoupit naše produkty, poradit, jakkoli pomoci nebo jenom vyjádřit podporu naší myšlence např. na naší facebookové stránce.

 

Kolektiv společnosti

HANDI HELP s.r.o.

 

ZTdlMGI4